Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Uus-Euroopa”: Talibani meetodid on koos migrantidega jõudnud ka Euroopasse

-
17.02.2023
See toimub ka Euroopa moslemikogukondades.
© UU

Vasakliberaalid viivad läbi teistest kultuuriruumidest pärit migrantide massiümberasustamise Euroopasse, kus nood jätkavad sama elu, mis kodumaal, ja mis ei lähe kuidagi kokku euroopalike väärtustega. Ka Eestil on oma kogemus kahe Süüria perega, kus ühes pandi naine põlema, teises õnneks ei jõutud.

Saksa kohus mõistis neljapäeval kaks Afganistani päritolu venda oma õe nõndanimetatud aumõrva eest eluks ajaks vangi, edastasid kohalikud meediakanalid.

Kohtu hinnangul mõrvasid vennad oma 34-aastase õe ja kahe lapse ema, kuna vihkasid tema kaasaegset elustiili. Samuti ei tahtnud mehed, et õde pärast oma Afganistani päritolu abikaasast lahkuminekut uut suhet alustaks.

Prokuröri sõnul sõitsid vennad Baierimaale oma õde tapma Berliinist. Seejärel transportisid mõrtsukad surnukeha kohvris Baierimaa lõunapiirkonda, kus nad selle matsid. Surnukeha leiti alles nädalaid hiljem.

Lahkamisandmetel lämbus naine pärast tema suu ja nina kleeplindiga kinniteipimist. (STT-BNS)

Euroopale on see häbiväärne, et liberaalne süsteem ei suuda isegi euroopalikus keskkonnas mosleminaisi kaitsta. Aga kuna kontinent on võõraid täis lastud ja nood elavad oma suurtes kogukondades endist elu, siis ilmselt jääbki Talibani lehk ka Euroopat valitsema.