Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Uusmarksistlik Rooma paavst soovib Euroopas rahvaste Paabelit luua

11.11.2021
Marksistlik paavst Franciscus tahab luua kogu maailmale “tõotatud maa” Euroopas.
© Scanpix

Rooma paavst Franciscus ei tundu ammu enam Jumala sõna edastajana, vaid tema Isandaks näib olevat Karl Marx, kelle ideesid ta ellu viib.

Olukorras, kus Euroopa on migrantidest küllastunud, riikidel hakkab nappima vahendeid uute vastuvõtmiseks, ees seisavad kulukad kliimameetmed, massimigratsioon on loonud suured pinged ja võtnud turvalisuse, tunduvad paavsti üleskutsed irvitusena.

Paavst kutsus neljapäeval Euroopa riike näitama migrantide suhtes üles solidaarsust, edastas portaal Vatican News.

“Euroopa on meie ühine kodu, mida asustavad miljonid emigrandid, kes värskendavas linnade ja riikide palet,” ütles esivaimulik audientsil konverentsi “Itaallased Euroopas ja ristiusumisjon” osalistele.

Tema sõnul kultuuriline mitmekesisus, mida toovad rändlased, on “imepärane mosaiik”. “Euroopa peab taastama oma solidaarsuse kutsumuse,” märkis paavst.

Ta osutas: “Immigrandid, kui neil aidatakse lõimuda, on õnnistus, vaimse rikastumise allikas ja uus and, mis innustab ühiskonna kasvamist.”

Euroopa on ennekõike eurooplaste kodu, rändlejate “imepärane mosaiik” väljendus eelmisel nädalal Saksamaa ja Prantsusmaa pussitamistes ja üha enam riike keeldub “õnnistusest ja vaimsest rikastumisest” a la “Allahu Akbar”.

Paavsti silme ees on vist kõrbes rändav juudi rahvas, kes sai endale “tõotatud maa” Lähis-Idas, kus nad ajasid eest kõik seal elanud rahvad, näiteks vilistid. Franciscus toob Euroopa “piimajõgede ja pudrumägede” juurde “väljavalitud” rahvad Aafrikast ja Araabiast, mis tähendab, et teistele seal kohta ei jää.