Valgeid sõjapõgenikke Saksamaale ei lasta

Ukraina põgenikud

Ukraina sõjatsoonist pärit pagulaste asüülitaotlused on Saksamaal 95 protsendil juhtudest tagasi lükatud ja nüüdsest lükatakse tagasi kõik, teatab Frankfurter Rundschau. Samal ajal on Angela Merkeli valitsus valimatult nõustunud vastu võtma sadu tuhandeid araabiamaadest pärit väidetavaid pagulasi.

2014. ja 2015. aastal Saksamaal varjupaika taodelnud rohkem kui 7000 ukrainlasest rahuldati taotlus üksnes viiel protsendil. Ülejäänud saadetakse tagasi Ukrainasse, kus alates kevadest 2014 on käinud sõda.

Paljud Ukraina pagulastest on pärit Donbassi piirkonnast, kus nende kodud on sõja käigus hävinud, kirjutab Frankfurter Rundschau. Täpselt sama väidavad ka Süüriast Saksamaale liikuvad migrandid.

Vaatamata jätkuvale konfliktile kuulutas Saksamaa valitsus möödunud nädalal Ukraina “turvaliseks” riigiks. See tähendab, et nüüdsest ei ole ühelgi ukrainlasel lootust Saksamaal varjupaika saada.

Allikas:

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “Valgeid sõjapõgenikke Saksamaale ei lasta

  1. Avatar
    Vallo Meigo kirjutas:

    Kui eesmärk on genotsiid valge rassi vastu on selge, et valgeid pole vaja juurde tuua. Miks ei räägi peavoolu meedia midagi Lõuna-Aafrikas toimuvast? Valgeid põgenike sealt Euroopasse ei taha keegi tuua. Sest kui neegrid valgeid tapavad on see EL sionistidest ninameeste arvates igati soovitav tegevus.

Kommenteerimine on suletud