Varsti ka Eestis? Hiinas loodi laserrelv, mis põletab ära meeleavaldajate loosungid

Maailm,
EKRE tervitas vilekooriga Angela Merkelit

Hiina politsei ja sõjavägi on töötanud välja uut tüüpi laserrelva, mis põletab ära meeleavaldajate loosungid või sildid ja võib süütada põlema ka meeleavaldaja enda.

Hiina meedia andmetel saadab relv välja inimsilmale nähtamatu kiire, mis suudab läbistada ka aknaklaasi. Ühe teadlase sõnul suudab kiir põletada läbi riiete vaid hetkega ja kui materjal on kergestisüttiv, läheb ka inimene lihtsalt põlema.

Relva töötas välja Xiani instituut ja selle prototüübiks on 15 mm vintpüss. Relv kaalub veidi üle kahe kilo, kiire ulatus on umbes 800 meetrit. Relva saab monteerida auto, paadi või lennuki külge. Relva nimetus on ZKZM-500.

Laserrelva väljatöötajate sõnul on see mõeldud ebaseaduslike meeleavaldajate loosungite, juuste või riiete põlema süütamiseks. Nende sõnul ei ole relv mõeldud otseselt kellegi tapmiseks ning see ei tekita inimkehal või materjalil kohest karboniseerumist. Praegu tegeletakse sarnase surmava relva väljatöötamisega.

Allikas: Breitbart

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused