Vasakliberaalne fanatism on nakkav: soomlanna võttis Rootsi pagulaskaitsjast eeskuju

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Lennukis segaduse tekitamist peaks võrdsustama kaaperdamisega.

Alles kõmas Euroopa peavoolumeedia vahejuhtumist, kus noor Rootsi lillelaps takistas Göteborg- Istanbul lennuliinil afgaanist kriminaali väljasaatmist – nüüd üritas üks soomlanna sama teha.

Eestinen.fi kirjutab vahejuhtumist, kus üks naine üritas lennuki väljumist takistada, kuna talle tundus, et väljasaadetavale pagulasele tehakse liiga.

31. juulil Helsingis lennuki väljumist takistanud naine on Soome roheliste erakonna õigusnõunik Aino Pennanen. Politsei on alustanud Pennaneni asjas uurimist, vahendab Yle.

Finnairi lend Berliini hilines vahejuhtumi tõttu kümmekond minutit. Tegemist oli lennuga nr AY1433 Helsingist Berliini Tegeli lennuväljale.

Pennanen võttis oma väljasaatmise videosse ja edastas seda sotsiaalmeedia kaudu. Naine tunnistas, et tegi seda rootslanna eeskujul, kuna see pälvis palju tähelepanu.

Kommentaarid on sotsiaalmeedias Pennaneni tegevuse kohta risti vastukäivad: ühed toetavad naist, teised mõistavad hukka.

Samamoodi on pagulaste küsimuses lõhestunud terve Soome riik ja rahvas. Poliitikud olid algul väga pagulaste-meelsed ja võtsid kõik vastu. Nüüd, pärast pagulastega seotus terrorirünnakuid on hakatud pagulasi sunniviisiliselt välja saatma, kirjutab eestinen.fi.

Loost saab pikemalt lugeda SIIT.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused