Vasakliberaalne meedia levitab libauudiseid Trumpi lähedaste reeturlikkuse kohta

Maailm,
CNN – Communist News Network.

Vasakliberaalne meedia levitab libauudiseid sellest, justkui lepiksid kõik Bideni võiduga, ka Trumpi lähedased, mis aga ei vasta tõele.

USA esileedi Melania Trump kirjutas pühapäeval suhtlusvõrgustikus Twitter, et ameeriklased väärivad ausaid valimisi. Esileedi täpsustas, et iga seaduslik hääl tuleb lugeda ja ebaseaduslikud hüljata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Melania Trumpi sõnul tuleb Ühendriikide demokraatiat kaitsta täieliku läbipaistvusega.

Telekanal CNN oli enne seda edastanud, et esileedi olevat oma abikaasat kutsunud üles leppima valimiskaotusega. Kanali allikate kohaselt ei olevat Melania Trump kommenteerinud presidendivalimiste tulemust avalikult, kuid väljendas oma suhtumist privaatselt. Seega on tegu “naised saunas rääkisid” – teemaga.

Trumpi valimismeeskond lükkas pühapäeval ühtlasi tagasi meedias levinud kuuldused nagu oleks riigipea väimees ja lähedane nõunik Jared Kushner kutsunud teda üles leppima valimistulemusega.

Trumpi kampaanianõunik Jason Miller kinnitas, et sellised uudised ei vasta tõele.

“Need uudised ei vasta tõele. Kushner soovitas Trumpil vastupidi kasutada kõiki võimalikke õiguskaitsevahendeid. Seda arvestades ebakindlaid valimistulemusi paljudes osariikides, samuti tõsiseid hääletuseeskirjade eiramisi ja läbipaistvuse puudumist,” kirjutas Miller sotsiaalmeedias. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused