Vasakpoolne Saksa poliitik tunnistas vägistajate päritolu kohta valetamist

Maailm,
- Updated
Selin Gören

Noor Saksa vasakpoolne naispoliitik tunnistas, et valetas politseile teda vägistanud kolme mehe rassilise tausta kohta, vahendab Daily Mail. Oma sõnul ei tahtnud ta tõtt rääkides õhutada Saksamaale jõudnud pagulaste karistamist.

Jaanuaris ründasid kolm meest Mannheimi linnas vasakpoolse noorteorganisatsiooni Solid eestkõnelejat Selin Görenit, kes töötab seal pagulaste abistajana. 24-aastast naist rünnati hilisõhtul mänguväljakul ja Göreni sõnul sunniti teda astuma ründajatega suguühtesse.

Pärast seda teatas Gören toimunust politseile, kuid jättis avaldamata ründajate etnilise päritolu ja et nad rääkisid araabia või pärsia keeles. Selle asemel väitis ta politseile, et teda rööviti ja ründajad kõnelesid saksa keelt.

Gören tunnistas nüüd ajakirjale Spiegel, et alguses ta valetas. Tema sõnul oli sõber soovitanud tal rääkida politseile tõtt, kuna samas piirkonnas oli vägistatud veel ühte naist.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused