Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Venemaa vaba mõtte viimne mohikaanlane Aleksandr Nevzorov on tagaotsitav!

22.03.2022

Venemaa juurdluskomitee algatas ajakirjaniku Aleksandr Nevzorovi vastu kriminaalasja uue karistusparagrahvi alusel, mis räägib Venemaa armeed puudutavate „libauudiste“ levitamisest.

Uurijate versiooni kohaselt avaldas Nevzorov „sihipäraselt vale informatsiooni Mariupoli sünnitusmaja tulistamisest Venemaa sõjajõudude poolt.“ Legendaarset ajakirjanikku süüdistatakse 9. märtsil Instagramis ja 19. märtsil youtube’is avaldatud lugude alusel.

Juurdluskomitee rõhutas, et Venemaa kaitseministeerium ei tunnista Mariupoli sünnitusmaja ründamist vene sõjalennukite poolt.

Aleksandr Nevzorov ei jõudnud seda teadet veel kommenteerida. Teatatakse, et „uurimisorganid võtavad praegu vastu meetmeid Nevzorovi asukoha tuvastamiseks selleks, et viia temaga läbi juurdlus- ja protsessuaalsed toimingud.“

Nevzorovi peale on kaevatud „patriootide“ poolt lugematuid kordi.

Tõenäoliselt on Mariupoli lugu vaid ettekääne ja niivõrd kuulsa ja austatud inimese represseerimine on kättemaks selle eest, et ta ütles mõni päev tagasi Tel-Avivis esinedes, et esimest korda viimase 80 aasta jooksul unistavad kõik normaalsed Maa elanikud ühe inimese surmast, mispeale suur saalitäis juute hakkasid aplodeerima.

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/aleksandr-nevzorov-kremli-raudsed-viisud-ja-umberkirjutatud-psuhhiaatria-seadused/

Ivan Makarov