VIDEO! Aafrika ja Lähis-Ida immigrandid toovad Euroopasse vägivalla ja kaose

Maailm,

Oma silm on kuningas ja parem on, kui Euroopat haaranud vägivalda saab hoiatavalt näha videote kaudu, mitte reaalses elus.

Portaal Voice of Europe edastab kümneid videosid, mis kujutavad vägivallastseene Lääne-Euroopa linnade tänavatel. Teistsuguse temperamendiga võõramaalased lahendavad probleeme peksmiste ja üha enam ka mõrvadega. Surmakultuuri edastav islami usk toob sõja tsivilisatsioon ja inimõiguste hälli Euroopasse, mis on muutunud orjameelsuse kantsiks.

Tavainimesele tundub uskumatuna, kuidas Lääne inimõiguslased, vasakliberaalid ja teised pisarapoetajad suudavad leida midagi head sellest Euroopat hõivavast immigratsioonilainest. Need inimesed ei tule siia rahulikku elu elama, nad tulevad Euroopas loodud väärtusi üle võtma.

Nüüdseks on Lääne-Euroopa linnad muutunud ebaturvaliseks, eriti ühiskonna nõrgematele, sealhulgas naistele. Liberaalne ühiskond keeldub tõele näkku vaatamast ja see tendents on levinud ka Eestisse. EKRE kavatseb võimule tulla ning Ungari ja Poola kombel sellele hullusele piir panna!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused