VIDEO! Euroopa Liidu pealinn Brüssel on kui rahvaste Paabel, aga Babylon ju teadupärast hävis

Maailm,

Kogukond France Debout postitas oma Facebooki-lehel huvitava video, millel võib näha Brüsseli multikultuursuse kogu hiilgust, õigemini hiilgusetust ja armetust.

Videokaameraga turul jalutava filmija kaadrisse on jäänud vähesed valged, kuid silma torkab mosleminaiste ja ka neegrite rohkus. Brüssel on väidetavalt üks maailma kosmopoliitsemaid linnu. Koguni 27% selle rahvastikust moodustavad välismaalased, kusjuures sellest protsendist on välja arvatud need, kes on Belgia kodakondsuse juba saanud.

Multikultuursus on juba ka vilju kandnud. 2016. aasta 22. märtsi hommikul toimus Brüsselis kolm koordineeritud pommiplahvatust: kaks Brüsseli lennujaamas Zaventemis ning üks Brüsseli metroo Maelbeeki metroojaamas. Rünnakutes hukkus 32 tsiviilisikut ja kolm enesetaputerroristi, üle 300 inimese sai vigastada. Veresauna korraldas Islamiriik ja plahvatuste piirkonnas viibis ka Eesti euroametnikke.

Kui nüüd olukorda reaalselt vaagida, siis sellises paigas, kuhu on koondunud tuhanded erinevatest kultuuridest inimesed, ei tule rahu ja turvalisust enam kunagi. Seda tõestavad ka igapäevaselt Brüsseli tänavatel patrullivad sõdurid, teated radikaalsete imaamide tegevusest sealsetes mošeedes ja pühasõdalaste kohalolekust kurikuulsas immigrantide linnaosas Molenbeekis, ning ka tõsiasi, et moslemid on juba pealinna ja kogu Belgia paljudes omavalitsustes esindatud — nad võtavad võimu üle poliitiliselt.

Brüsselis tegutseb samas üle 40 000 Euroopa Liidu ametniku, umbes 4000 NATO esindajat ja ligikaudu 300 erinevat agentuuri (lobigrupid, saatkonnad, meediaühendused).

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused