Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO Hundijutud otse Brüsselist: vasakäärmuslane Ylva Johansson nõuab piirideta sisserännet Euroopasse

27.09.2023
Laadime sisu...

EKRE ja rahvusmeelse eesti rahva saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison: “See video peab olema kohustuslik vaatamiseks kõigile, et ka tavaline kodanik saaks aru Euroopa Komisjonis valitsevast mõttemaailmast migratsiooni teemal!

Neljapäeva (24.09) hommikul oli uut migratsioonipakti tutvustamas Euroopa Parlamendi tsiviilõiguste-, siseasjade- ja justiitskomisjonis (LIBE) Euroopa Komisjoni siseasjade volinik Ylva Johansson. Tema on üks Euroopa Komisjoni migratsioonipakti põhiautoritest. Ta on vasakpoolne. Ta on Rootsist, kus on kindlasti väga head kogemused edukast immigratsioonist. Nüüd nad õpetavad ja suruvad kõikidele teistele riikidele peale “õiget” immigratsioonipoliitikat.

Ta väidab, et “me vajame immigratsiooni”, sest oleme vananev ühiskond. Teie võite Rootsis ja Saksamaal seda vajada ja soovida, kuid meie ei vaja seda. Me vajame korralikku perepoliitikat, et demograafia oleks positiivne, mitte me ei soovi oma vananevat Euroopa rahvastikku asendada uustulnukatega.

Ma tungivalt soovitan seda videot jagada ja teha selgitustööd kõigile, et kolmapäeval esitletud uus Euroopa Komisjoni migratsioonipakt on ohtlik lõks, kuhu meid püütakse meelitada.”

Videot saab vaadata ka SIIT