VIDEO Jaak Madison europarlamendis: Euroopa ei saa aidata keda iganes

Maailm,
- Updated

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison tõstatas taas üles immigratsiooniteema ja vahendab selle-teemalist debatti ka sotsiaalmeedias.

“Paljud on kindlasti juba kuulnud meediast, et teisipäeva öösel vastu kolmapäeva põles maha Lesbose saarel Kreekas üks migrandilaager. Kahtlustatakse afgaane, kes selle süütasid, kuna nad olevat pandud koroonaviiruse tõttu karantiini,” kirjutab Jaak Madison.

“Loomulikult tekitas selline “tragöödia ja jubedus” ju paanikat Euroopa Parlamendis, kus kodanikuvabaduste-, justiits- ja siseasjade komisjonis (lühidalt öeldes migratsioonikomisjon, kus enamuses vasakpoolsed) täna seda teemat arutati.  Ülevaadet tuli andma ning küsimustele vastama Euroopa Komisjoni volinik Ylva Johansson. Sain oma väikese küsimuse ka arvamusega esitatud ning nähtav on ka osa vastusest,” lisab ta.

Vaadata saab ka SIIT

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused