VIDEO! Rootsi “sallivuslased” on sõnades nõus pagulasi enda koju võtma, kuid reaalse pakkumise korral hakkavad keerutama

Maailm,

Sotsiaalmeedias levib video, mis näitab eredalt niinimetatud sallivuslaste kahekeelsust.

Reporter peab tänaval kinni rootslasi ja küsib neilt, kas nad on nõus pagulasi enda juurde majutama. Peaaegu kõik vastavad jaatavalt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui aga loetud sekundid hiljem pakutakse neile välja reaalne pagulane, keda enda juurde viia, siis hakkavad kõik rootslased keerutama ja leiavad kohe põhjuse, miks seda “hetkel” teha ei saa.

Kogu lugu näitab seda, et ennast sallijateks pidavad rootslased on vooruslikud vaid sõnades, tegelikult tervitavad nad pagulasi vaid sel juhul, kui ise nende vastuvõtmiseks midagi tegema ei pea. Täiesti kindlalt on täpselt samasugused ka Eesti “tolerandid” – 2015.- 2016. aastatel, pagulaskriisi alguses, sai ka siin Valdo Randperele ja Taavi Rõivasele sama soovitatud, aga ometigi nende kodudes pagulased ei pesitse.

Sama juhtus ka Soomes, kus peaminister Juha Sipilä lubas pagulased oma maakoju majutada, kuid kui reaalsete tegudeni pidi jõutama, vabandas ta ennast välja väitega, et võõrastele maja asukoht ei sobivat.

Itaalia Milano linnapea aga sai tuntuks sellega, et kutsus tänaval meelt avaldavad migratsiooni toetajad linnavalitsusse, andis neile ette paberilehed ja palus täita avaldused pagulaste majutamiseks enda koju koos ülalpidamisega. Võib vaid ette kujutada, millega see lõppes.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused