VIDEO: Taanis protestiti mošee palvusekutsete vastu, see tõi tänavale moslemite lärmaka autokolonni

Maailm,

Üleeuroopalise rühmituse Generation Identity aktivistid Taanis riputasid välja ülisuure bänneri kirjaga „Stop Prayer Calls“ (ingl k: lõpetage kutsed palvusele). Sellega protesteeritakse ühe Aarhusi mošee ebameeldivalt valjude palvusekutsete vastu.

Niipea kui teave protestijatest mošeesse jõudis, tulid moslemid tänavatele, et demonstreerida islami suurust Taanis, vahendab portaal Voice of Europe.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsiaalmeedias on levinud mitmed videod, milles on näha, kuidas agressiivsed moslemid autodega tänavatel ringi sõidavad, lasevad valjusti signaali, rikuvad liiklusreegleid, mängivad valju muusikat ja upitavad end sõidu ajal autoakendest välja.

Konkreetne mošee – rahu mošee, nagu seda kutsutakse – on suuruselt teine mošee Aarhusis ja üks väheseid mošeesid Taanis, kes ei ole nõustunud eitama oma seotust Islamiriigiga.

Aarhusi multikultuurne linnaosa Gallerup, kus mošee asub, on islamiäärmuslaste kasvulava. 2015. aastal sõitsid siin noored moslemimehed autodega ringi, lehvitasid musti ISISe lippe ja vehkisid võlts-Kalašnikovidega.

Islami palvusele kutsed ei ole Taanis küll seadusega keelatud, kuid taanlaste hulgas valitseb nende suhtes väga selge vastumeelsus. Paraku on sarnased probleemid levinud ka teistes Lääne-Euroopa riikides nagu Hollandis, Rootsis, Saksamaal ja Prantsusmaal.

6 commentsOn VIDEO: Taanis protestiti mošee palvusekutsete vastu, see tõi tänavale moslemite lärmaka autokolonni

 • Avatar

  Hilja on bännereid riputada – relvadega tuleb juba võidelda kui tahate ellu jääda.

 • Avatar

  Piisab ühest sotsliberite valitsusest, et sellistele kolonnidele Eestis tee lahti teha. Aga võib ka olla, et juba praegu kasvavad need tulevased kolonnitajad minu kodumaal ja on vaid aja küsimus, millal islamijõugud probleeme tekitama hakkavad.

 • Avatar

  Röve :-((( Mingu tagasi kodumaale,kui Euroopa seadused ja väärtused ei kölba

 • Avatar

  Kui kuskilt minaretist kisa hakkab kostma peab põlisrahvas hakkama kirikukelli helistama, see ilmselt matab selle karjumise.
  Kõige õigem muidugi juba eos mitte lubada mošeede kokkuklopsimist. Kellllele see ei mneeldi koligu araabiamaadesse.

 • Avatar

  Täitsa pekkis!

  Euroopalikud väärtused? Mingid värdid räuskavad tänaval… Miks politsei avalikku korda ei taga?

 • Avatar

  Tülgastav migrantide jõudemonstratsioon….nagu 5 kolonn Eestis oma Georgi lindikestega.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused