Viis tüüpvalet Trumpi mustamiseks

“Jänkud” üritavad pidevalt ka Trumpi maha võtta.

Pärast 2016. aasta presidendivalimisi tõusis USAs justkui järsult nn vihakuritegude arv ja inimesed väitsid, et president Trumpi kurjad toetajad on pannud nende kallal toime inetuid tegusid. Nagu näitab ka Stroomi ranna juhtum, on tegelikkuses sageli tegemist valede ja lavastatud provokatsioonidega.

The Daily Caller on toonud välja viis kurioosset tüüpjuhtumit, kus inimesed väidavad, et neid on rünnanud Trumpi pooldajad, kuid mis hiljem osutusid valeks.

Mosleminaine valetas, et teda ründas Trumpi toetaja!

Moslemist kolledžiõpilane Yasmin Seweid väitis möödunud aasta detsembris, et rühm valgeid Trumpi toetajaid ahistasid teda rongis, nimetasid teda terroristiks ning üritasid kiskuda peast tema hidžaabi. Seweid tunnistas hiljem, et mõtles kogu loo välja lepitamaks oma vanemaid, kes olid tema peale hiliste väljaskäimiste ja sõpradega pidutsemiste pärast pahased.

Mustanahaline mees vandaalitses auto kallal, millele kirjutas „Trump rules“ („Trump valitseb“)!

Naisterahvas tegi politseile avalduse võimaliku vihakuriteo kohta, kuna tema valge linnamaasturi peale oli grafitiga soditud „Trump rules“ ja „Black Bitches“ („Mustad litsid“). Hiljem selgus, et vandaalitseja ei olnudki valge kuri ameeriklane, vaid hoopis mustanahaline mees.

Kolledžiõpilane mõtles välja loo sellest, kuidas Trumpi toetajad loopisid teda kividega!

Kolledžis õppiv naistudeng süüdistas kolme valget Trumpi toetajat tema kividega loopimises ja sõimamises. Ehkki tudeng kirjutas juhtumist Facebookis, ei pöördunud ta politseisse. Hiljem teatasid ametnikud, et naine mõtles loo välja ja talle esitati süüdistus valetamise ning politsei töö segamise eest.

Veel üks kolledžiõpilane valetas selle kohta, nagu oleksid teda rünnanud Trumpi toetajad!

Louisiana ülikooli tudeng rääkis politseile, et kaks meest ründasid teda. Üks neist olevat kandnud Trumpi mütsi. Mehed olevat üritanud kiskuda peast naise hidžaabi ja varastada tema rahakotti. Politsei ei leidnud intsidendi toimumise kohta piisavalt tõendeid ja lõpuks tunnistas tudeng, et oli kogu loo välja mõelnud.

Järjekordne tudeng võttis ette, vigastas ennast ise haaknõelaga ja süüdistas Trumpi toetajaid!

Halley Bassi nimeline tudeng, kes enda sõnul kannatas depressiooni all, vigastas ennast loengu ajal haaknõelaga. Kuid politseile rääkis ta, et teda rünnati, kuna ta kandis haaknõela solidaarsuse märgina Brexiti otsuse osas. Hiljem tunnistas ka tema, et mõtles loo välja.

 

Kommentaarid