Voxi liider Santiago Abascal: Brüssel kõrvaldab valitsused, kes sulevad migrantide ees piire

Rubriik Maailm On
©AFP/Scanpix
Hispaania immigratsioonivastase partei Vox liider Santiago Abascal.

Hispaania migratsioonivastase partei Vox esimees süüdistas Itaalia siseministri Matteo Salvini valitsusest lahkumises Euroopa Liitu. Santiago Abascali sõnul avaldas EL Itaalia poliitikutele Salvinist lahti saamiseks kõvasti survet.

Esinedes Roomas iga-aastasel rahvuskonservatiivse Fratelli d’Italia korraldatud üritusel tunnistas Abascal, et on hakanud uskuma Brüsseli tehnokraatide sepistatud vandenõusse Salvini eemaldamiseks Itaalia valitsusest, mida tehti selleks, et võimaldada odava tööjõu sissevoolamise jätkumist Euroopasse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Hispaanial ja Itaalial on ühine piir ja nii Hispaania kui ka Itaalia on mures oma piiride kaitsemise pärast migrantide sissetungi pärast, mille on põhjustanud Euroopa oligarhid oma sooviga ujutada Euroopa üle odava tööjõuga,“ ütles Abascal.

„On selge, et Salvinist sai omaenda poliitika ohver ja et itaallastel on üha vähem võimalusi otsustada omaenda saatuse üle. Sest taas kord langetati otsused nende eest Brüsselis ja Starsbourg’is,“ lisas ta.

Oma kõnes puudutas VOXi liider pikalt ka praegu ELi valitsevate vastutusvõimetute globalistlike bürokraatide reetlikku loomust.

„Euroopa poliitika, majandus- ja kultuurioligarhid on eurooplased reetnud ja juhivad meie riike tupikusse. Me oleme siin nende relativistliku poliitika tõttu, selle tõttu, et nad ründavad Euroopa traditsioonilist kultuuri ja religiooni. Avatud piiride poliitikaga hävitavad nad turvalisuse ja vabaduse meie tänavatel, seda eriti meie naiste jaoks, ning lõhuvad meie kultuuri ja tsivilisatsiooni. Nad ründavad meid ülikõrgete maksudega. Meid valitsetakse kaugel asuvatest paikadest ja seda teevad inimesed, keda meie ei ole valinud,“ lajatas Abascal.

„Nad rakendavad poliitikaid, mille poolt me ei ole hääletanud. Nad röövivad meilt meie kultuurilise identiteedi, meie õiguse eraomandile, meie perekonna ja meie rahva. Nad röövivad meilt Euroopa, selle Euroopa, mida me armastame,“ lisas ta.

Novembris toimuvate Hispaania üldvalimiste eelvaatena lisas Abascal, et Vox suurendab kindlasti oma praegust parlamendikoosseisu ja sellega ka oma positsiooni seal. „Oleme tõestanud, et me oleme ainus alternatiivne jõud [Hispaania parlamendis] vasakpoolsete poolt peale surutud progressiivsele poliitikale, mille on heaks kiitnud ka parempoolsed,“ ütles ta. Tema sõnul on peavooluparteide eristamine muutunud üha keerulisemaks, sest nad kõik on väga sarnased ja seega polegi vahet, millise poolt valimistel hääletada.

Allikas: Voice of Europe, Il Giornale

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused