Marin Le Pen: „EKRE on suur tulevikupartei“

Uudised,
- Updated
©Scanpix
Rahvusparteide esindajate pressikonverents Mustpeade majas

Eestit külastanud Prantsusmaa Rahvusrinde liider Marine Le Pen kohtus eile Tallinnas ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liikmetega ning ennustas rahvuskonservatiividele suurt tulevikku.

„Mina näen, et EKRE on suur tulevikuerakond ajaloo mõttes. „EKRE kannab rahva lootust,“ ütles ta.

Vastates ajakirjaniku küsimusele, kus viidati EKRE väikesele toetusele, lausus Le Pen, et 17-18 protsenti pole kindlasti väike, lisaks on EKRE-l Riigikogu spiiker, viis ministrikohta, 19 saadikut.

Le Pen: „See on suur liikumine, mis annab midagi neile eestlastele, kes tahavad vabaks jääda ja tundub, et EKRE on Eesti poliitikas ainuke, kes seda teeb. EKRE on ainus, kes seisab Eestis rahva valikuvabaduse eest. See ei tee EKRE-st suur erakonna, vaid väga suure erakonna.“

Tulevane võimalik Prantsuse president lisas, et kindlasti on EKRE-l ka arvestatav jõud Euroopa Parlamendis, kus nende loodavasse fraktsiooni lisandub päev-päevalt uusi liikmeid.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused