Mart ja Martin Helme leiab mõjukamate tabeli tipust

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Mart ja Martin Helme

Ekspress Meedia väljaanded selgitasid välja tänavused Eesti mõjukamad inimesed. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna tipud olid seal oodatult kõrgematel positsioonidel.

Kui esikoha hõivas tabelis muude paljude äride hulgas ka Postimeest välja andev Margus Linnamäe, siis teisel positsioonil asus EKRE esimees, siseminister Mart Helme ja neljandal aseesimees, rahandusminister Martin Helme, nende vahele mahtus president Kersti Kaljulaid ja järel peaminister Jüri Ratas.

Vilja Kiisleri poolt Helmete kohta kirjutatud ülevaatest kannatab mõningate reservatsioonidega tsiteerida ainult pealkirja “Kuidas Eesti riigist sai isa ja poja mängukann”, põhimõtteliselt on tegu ehedalt viljakiislerliku kibestunud vihakõne ja tugevalt kallutatud sildistamisega. Paraku ei kõiguta see kuidagi Helmete kõrget positsiooni Eesti mõjukamate inimeste hulgas.

EKRE liikmetest on esiajas veel: Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madisson 39. kohal, Riigikogu esimees Henn Põlluaas 69.kohal ja Riigikogu liige Helle-Moonika Helme 71. kohal.

Konservatiivsete vaadetega BIgG-pankur Parvel Pruunsild, kes kiitis Jüri Ratast EKRE valitsuse kutsumsie eest, asub edetabelis näiteks ülikõrgel 13. kohal. Sihtasutust Perekonna ja Traditsioonide Kaistel vedav Varro Vooglaiu nime leiab 47. realt.

UU

 

Kommentaarid

One commentOn Mart ja Martin Helme leiab mõjukamate tabeli tipust

  • Avatar

    See ju delfi uudis, kuidas Te seda siin ometigi jagate? Delfi ju…. teadagi!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused