Norra Progressipartei lahkub ISIS-e naise repatrieerimise tõttu valitsusest

Maailm, Uudised,
- Updated
©Scanpix.
Siv Jensen

Norra Progressipartei teatas esmaspäeval, et lahkub parempoolsest koalitsioonivalitsusest pühasõdalase abikaasa ja kahe lapse repatrieerimise tõttu eelmisel nädalal. Lahkumise põhjuseks oli see, et erakond ei saanud valitsuses selle vastu midagi ära teha.

Erakond oli vastu Norra-Pakistani topeltkodakondsusega naise tagasitoomisele riiki. “Me ei ole suutnud piisaval määral Progressipartei poliitikat läbi viia,” ütles erakonna juht Siv Jensen pressikonverentsil.

Progressipartei oli soostunud laste, kuid mitte äärmusrühmitusse ISIS kuulunud naise naasmisega.

29-aastane naine võeti kinni laupäeval Oslo lennuväljale jõudes. Naine reisis ISIS-e kontrollitud aladele 2013. aastal ning abiellus seal rühmituse ühe võitlejaga.

 

Kommentaarid

One commentOn Norra Progressipartei lahkub ISIS-e naise repatrieerimise tõttu valitsusest

  • Avatar
    Leo Viller

    Need, kes tunnevad hästi Lenini väljenduslaadi nii suulisel kui ka kirjalikul kujul, võiksid ette kujutada , mida Lenin taolise politinna kohta oleks öelnud. Ja nimelt – Sulle , vana l..s, tuleb minu Valitud teoste saja kuuekümne neljanda köitega pähe virutada. Vot takk, matenjka. Üldiselt Lenin kasutas küll väljendit batenjka, aga kuna leninism on arenev teadus, siis vast tänapäevased liberaalkommunistidest professorid, sotsid jne annavad väljendi andeks

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused