VIDEO: Objektiiv tõi tänavatele oma #samapaljuinimene loosungid

Eesti, Uudised, Video,
- Updated

Vastukaaluks sotsiaalministeeriumi reklaamikampaaniale, kus muu hulgas esineb ka homoaktivist Keio Soomelt ja kus kutsutakse kõiki võrdselt inimesteks pidama, tõi Objektiivi portaal tänavatele enda reklaamklipid, mis kujutavad sündimata loodet ning lisatud on #samapaljuinimene.

Objektiiv on oma viimatises juhtkirjas nentinud, et sotsiaalministeerium on oma kampaanias maha vaikinud ainsa inimgrupi, kelle inimsust tõepoolest süstemaatiliselt eiratakse ja jalge alla tallatakse – veel sündimata lapsed.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Paraku just nendest inimestest, kelle inimsust ühiskonnas massiliselt eitatakse või pisendatakse ja maha trambitakse, sotsiaalministeerium oma kampaanias vaikib, justkui neid ei olekski olemas. Muidugi on see kõike muud kui üllatav, pidades silmas ministeeriumis domineerivaid inimvaenulikke vasakliberaalseid ideoloogilisi hoiakuid, kuid ka tõsiasja,” osutas Objektiivi toimetus.

Selle puudujäägi korvamiseks tellis Objektiiv omalt poolt tänavatele sotsiaalministeeriumi kampaaniat täiendavad ja ministeeriumi kampaaniaga stilistiliselt harmoneeruvad klipid, mis toovad esile, et kuigi pisikesed ja kaitsetud, on ka veel sündimata lapsed sama palju inimesed.

Ainuüksi 2018. aastal tapeti Eestis abordiga 3800 last, kusjuures see number ei hõlma abortiivide abil hävitatud elusid.

2 commentsOn VIDEO: Objektiiv tõi tänavatele oma #samapaljuinimene loosungid

  • Avatar

    Nägin eile linnas seda reklaami Radissoni seinal (või seal päris kõrval) bussi aknast.
    Nägi ilus ja sõnum on hea – tublid.

  • Avatar

    Kiitus Varro Vooglaiule kiire ja otsustava, ja ka stiililiselt targa tegutsemise eest !!!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused