Poolte elanike meelest on elu Eestis muutunud aina paremuse suunas

Uudised,
©UU

Vaatamata hüsteeriale, mida siin-seal pidevalt kultiveeritakse, selgub uuringust, et ligi pooled Eesti elanikest on seisukohal, et elu Eestis muutub paremuse suunas.

Kaitseministeeriumi tellitud uuringutulemustest selgub, et hinnangud muutustele Eesti elus on 2015. aastast alates järjest paranenud ning tänavu märtsis läbi viidud uuring näitab, et hinnang on muutunud paremaks ka võrreldes eelmise küsitlusega.

Seda, et Eesti elu on muutunud paremuse poole, leiab 48 protsenti Eesti elanikest, 35 protsendi hinnangul on jäänud samaks ning seda, et olukord on muutunud halvemaks, arvab 13 protsenti küsitletutest, teatab BNS.

Eelmise aasta oktoobris läbi viidud küsitluses arvas 42 protsenti, et elu on muutunud paremaks ning 18 protsenti arvas, et olukord on muutunud halvemaks.

Võrreldes mullu oktoobris toimunud küsitlusega on kasvanud just eestlaste poolt antud positiivsete vastuste osakaal. Nii arvasid pea pooled eestlased, et elu Eestis on viimastel aastatel muutunud paremaks. Muust rahvusest vastajaist arvab seda 43 protsenti.

Positiivsemalt hindavad Eesti arengut kõrgharidusega vastajad, kelle seas muutusi paremuse suunas tajub 57 protsenti. Kesk- või kesk-eriharidusega vastajatest arvab nii 47 protsenti, vähem kui keskharidust omavatest vastajaist aga 38 protsenti.

Küsitluse viis tänavu märtsis kaitseministeeriumi tellimusel läbi Turu-uuringute AS. Uuringu käigus küsitleti 1209 Eesti elanikku alates 15 aasta vanusest

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused