Püha lihtsameelsus: Kaja Kallas süüdistab enda populaarsuse languses Jüri Ratast!

Uudised,
©Tiit Blaat/Ekspress Meedia
Kaja Kallas

Kaja Kallas märkis, et eile Eesti Päevalehes avaldatud Turu-uuringute AS-i uuring, mis näitas, et Kallase populaarsus oli ajutine ja mais eelistasid inimesed peaministrikandidaadina jälle ametis olevat peaministrit Jüri Ratast, ei pruugi olla täpne.

Põhjusena, miks tema toetus langes võrreldes aprilliga seitsme protsendipunkti võrra 25 protsendini ja Jüri Ratase oma kasvas kolme protsendipunkti võrra 34 protsendini, nimetas Kallas Ratase taktikat tagaplaanil püsida. “Selle valitsuse põhiline kõneisik on ikkagi olnud Mart Helme,” vahendas Delfi.

Täna avaldatud uuringufirma Norstat poolt läbi viidud küsitluse tulemusi kommenteerides ütles Kallas, et Reformierakonna toetuse langus võrreldes mai alguse 34,2 protsendilt 32,4 protsendini jääb vea piiridesse.

Kallas tõdes, et Reformierakonnal on opositsioonis keeruline, kuid partei töötab selle nimel, et nui neljaks valitsusse saada.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused