Raimond Kaljulaid ülbitses raadiosaates Mart Helme kallal

Eesti, Uudised,
- Updated
©Teet Malsroos/Õhtuleht
See mees vatras, et tal on kõrge kaitsetahe.

Äripäeva raadiosse oli kutsutud NATO teemal arutlema väliskomisjoni liikmed Raimond Kaljulaid (SDE) ja Anti Poolamets (EKRE) ning seal suutis Kaljulaid isegi Kaja Kallasele oma ülbusega silmad ette teha, solvates siseministrit.

 

Raimond Kaljulaid paistis saates silma ülima arrogantsusega, öeldes muu seas, et Mart Helme, kes rääkis NATO-ga seoses plaan B-st, oleks tõenäoliselt saba jalge vahel esimese laeva peal, kui midagi juhtuks. Lisaks nimetas ta, et tema enda kaitsetahe on ülikõrge.

Anti Poolamets vastas, et kaitseplaanide arutelul ei tasuks langeda Kaja Kallasega ühele tasemele, kes ütles, et peaminister reedaks Eesti esimesel võimalusel.

„See ongi see, kus hakatakse pussiga üksteist selga lööma lihtsalt sisepoliitilise punkti nimel, kuulge, räägime ikka asjast,“ ütles Poolamets.

Selle peale torkas Kaljulaid vahele, et mis see teine asi siis plaan B võis olla.

„Inimene teeb kõik võimaliku enda haldusalas, et julgeolekut tagada ja siis tulevad sellised solgiämbrid,“ pahandas Poolamets.

4. detsembril seisab ees NATO tippkohtumine Londonis. Prantsusmaa president Emmanuel Macron on selle eel lausunud, et allianss on ajusurmas.

Seejuures on Türgi teatanud, et ei pruugi toetada Baltikumi ja Poola kaitseplaane, kui NATO ei asu tema taha Süürias. Meie suurim liitlane USA vaatab aga üha enam sissepoole.

Kommentaarid

2 commentsOn Raimond Kaljulaid ülbitses raadiosaates Mart Helme kallal

  • Avatar

    See, et Kaljulaid on uus Ligi aga see selleks
    Aga kas USA on meie liitlane või peremees???!!!

  • Avatar

    Mõttetu kergats on see Kaljulaid. Miks sellist üldse promotakse? Teeb vaid häbi endale ja oma toetajatele.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused