SAPTK algatas petitsiooni väljendamaks avalikku huvi Krossi kriminaalmenetluse lõpule viimiseks

Eesti, Uudised,
- Updated
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia

SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) kutsub inimesi liituma petitsiooniga, et näidata avalikku huvi Mary Krossi kriminaalmenetluse lõpule viimise suhtes ning väljendada mittenõustumist menetluse lõpetamisega väidetava avaliku huvi puudumise tõttu.

Petitsiooni selgituses öeldakse, et poliitiliselt tundlikes asjades, kus avaliku elu tegelased annavad õiguskaitseorganitele valeütlusi, kantuna eesmärgist keerutada valimiste eelsel ajal endale ebameeldivate poliitiliste jõudude vastu üles potentsiaalselt hiiglaslike tagajärgedega skandaali, on menetluse lõpule viimise vastu just vastupidiselt prokuratuuri ja kohtu selgitustele tungiv avalik huvi – paljuski seetõttu, et Krossi poolt kavandatud pettus riivas rängalt väga paljude inimeste õiglustunnet.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Nii on avalik huvi terav mitte ainult õigluse jalule seadmiseks, vaid ka selleks, et saata ühiskonnale selge sõnum niisuguse käitumise absoluutse lubamatuse kohta – just nagu ka selle kohta, et kõik on seaduse ees võrdsed ja kellegi kuulumine prominentide ringkonda ei vabasta teda kriminaalse käitumisega kaasnevast vastutusest,” seisab petitsiooni selgituses.

“Kui õiguskaitseorganid tõesti Krossi sigatsemise suhtes silma kinni pigistavad ning teda kriminaalmenetluse lõpule viimisest ja sellega potentsiaalselt kaasnevast karistusest säästavad, siis saab ühiskonnale saadetud väga selge vastupidine sõnum, et Eesti Vabariik ei ole õigusriik ja et enam ei üritata seda varjatagi,” kirjutatakse saateks.

Petitsioonile kogutakse allkirju kuni novembrikuu lõpuni ning eesmärgiks on seatud vähemalt 10 000 inimese toetuse kogumine.

Petitsiooniga saab liituda aadressil:
http://petitsioon.ee/mary-krossi-menetlus-tuleb-lopule-viia

 

One commentOn SAPTK algatas petitsiooni väljendamaks avalikku huvi Krossi kriminaalmenetluse lõpule viimiseks

  • Avatar

    Kuna süvariigi kombitsad on kõikjal, kahtlen, et see petitsioon kusalegi jõuab, aga inimeste võimuses on Eesti tagasi õigusriigi radadele keerata. Kui Mart Helme peale valimistulemuste avalikustamist läks oma erakonna peole ja ütles, et nad tegid Trumpi siis nüüd ütlen mina, et võiks selle Trumpi tegemisega jätkata ja kaitse asemel valida rünnaku tee. Kõige parem kaitse on rünnak.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused