Sisseränne idast ahistab Eesti ehitajaid, kes on sunnitud vene keelt õppima

Eesti, Uudised,
- Updated
©Uued Uudised

Olukord Eesti tööjõuturul ja eriti ehitusala on läinud nii absurdseks, et tänu Ukrainast tulnud ehitajatele on pärismaalased juba vähemusse surutud.

Nordeconi juht Gerd Müller tunnistas Ärilehele, et Eesti ehitusplatsidel käib töö valdavalt slaavi keeltes ning tema eestikeelsed töötajad on seetõttu sunnitud vene keelt õppima.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuigi seni on  massimeedias ja osades poliitikutes püütud teha nägu, et massiline sisseränne pole Eestis probleem, kõneleb see fakt iseenda eest.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud püüavad teha kõik võimaliku, et selle rändele piir panna. Siseminister Mart

 

Kommentaarid

2 commentsOn Sisseränne idast ahistab Eesti ehitajaid, kes on sunnitud vene keelt õppima

  • Avatar

    Vähendada 50% ulatuses “pehmete” ministeeriumite nagu sots ja haridus ja mõned veel ametkonda ja saab kamaluga ehitajaid.
    See “meie” riigistruktuur on niigi ülepaisutatud – igasuguseid ametnikke kelledest kahju rohkem kui kasu on kamaluga.

  • Avatar

    Eestlane on ise lasknud endale pähe istuda. Kui te ei suuda omas riigis korda maksma panna siis rääkige või hiina keelt.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused