Sotside kahepalgelisus: see JOKK, mis ei sobi teistele, käib endale küll

Uudised,
- Updated
©Scanpix
Foto on illustreeriv

Sotside liige ja Erakondade Rahastamise Järelvalve Komisjoni (ERJK) esimees Liisa Oviir oli talvel väga kriitiline teiste erakondade poliitikute suhtes, kes olid oma autole poliitreklaami kleepinud.

Oviir kirjutas toona Facebookis, et poliitikud, kes on oma sõidukile nime ja foto kleepinud kasutavad JOKK skeemi, sest tegelikult on vahetult valimiste eel poliitiline välireklaam keelatud.

Nüüd pole Liisa Oviiri välireklaami kriitikast kõppugi, kuigi sotside esikandidaat Marina Kaljurand sõidab ringi samasuguste kleebistega. Nagu juuresolevast uhkest autost on näha, ei eelista nö šampanjasotsialistid ka mitte kõige odavamaid sõidukeid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsid olid siiani ka peamiseks takistuseks, miks ei suudetud Toompeal kokku leppida ebaotstarbeka välireklaamipiirangu kaotamises. Nüüd SDE-d koalitsioonis enam pole ja tõenäoliselt see piirang lähitulevikus kaob.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused