Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Toom võib Venemaal käies oma skalbist ilma jääda

10.07.2023

Ajal, kui keskerakonna aseesimees ja Europarlamendi saadik Yana Toom käib Venemaal kohtumas Eestist väljasaadetud nekrofiilide paraadi putinlasest organisaatoriga ja haub uusi kaebusi ja kohtuprotsesse Eesti Vabariigi vastu, toimuvad Venemaal täiesti kummalised asjad. Toom peaks olema ettevaatlik, et mitte sattuda sealkandis kokku sõda ja Putini jõuku vihkavate jõhkarditega.

Täna hommikul lasti maha Krasnodari linna mobilisatsiooniosakonna juhi asetäitja kapten Stanislav Ržitski.

Vene poisse Ukraina lihamasinasse saatnud 42-aastane sõjard läks tegema hommikujooksu ja spordikompleksi „Olimp“ juures kihutas tundmatu talle neli kuuli rinda ja selga. Kapten suri kohapeal, ründajat otsitakse.

Ukraina portaal Mirotvorets, kus figureerivad ka mõned ennast Eestis „ukraina põgenike“ sildi all sisse seadnud ja meie peavoolumeedias teretulnud FSB agendid, teatab, et varem oli Ržitski allveelaeva „Krasnodar“ komandör ja tulistas Ukraina territooriumi rakettidega „Kalibr“ möödunud aasta juulis.

Venemaa Föderatsiooni siseministeerium teatab, et politsei pidas kinni 24-aastase Komi elaniku, keda kahtlustatakse 19-aastase mehe pussitamises ja osalises skalpeerimises Moskva lähistel Elektrostali linnas

„МВД Медиa“ teatab, et esialgsetel andmetel ründasid kaks meest kolmandat, pussitasid teda ja lahkusid. Kannatanu jäi ellu ja viibib haiglas.

Internetis avaldatud piltidel on näha, et kannatanu vasakule õlale oli tätoveeritud „Z“ täht. Tundmatud võtsid kaasa tema osalise skalbi.

Meie riigikogulane Jevgrafov aga nimetab Narva linna okupeerinud punaarmeelasi kangelasteks. Kas teda ei saaks kuidagi komandeerida Elektrostali kanti?

Ivan Makarov