Vile suhu ja teisi segama: värske sots Raimond Kaljulaid on võtnud omaks Antifa võtted

Eesti, Uudised,
- Updated
©Scanpix.
Raimond Kaljulaid (paremal)

Täpselt samal ajal kui põllumehed mängisid Toompea lossi ees traktoritega, tegid oma nalja sotsid ja rohelised Vabaduse väljakul, kus linn esitles uusi busse. Nagu sotsidele ikka kombeks, võeti seal kasutusele Antifa tuntud käitumismall ning hakati üritust segama valjult ja süsteemselt vilet puhudes.

Sama käekiri on neil ka erinevatel meeleavaldustel – kui see neile ei meeldi, siis kohe vile suhu. Kuigi meeleavalduse segamine ükskõik, millisel moel on keelatud.

Põhipuhuja oli üks värskemaid sotse Raimond Kaljulaid, kes pani nii, et põsed punnis. Keegi seekord ürituse segamise pärast siiski jalaga tagumiste põskede pihta ei saanud, nagu juhtus see ühe teise sotsiga aasta tagasi Toompeal.

Sellise vilistamise põhjuseks toodi rahulolematus Tallinna ühistranspordiga. Eriti irooniline on tõik, et kuigi linn tahab panna käiku uued keskkonnasõbralikud bussid, rohelisi ja sotsiaaldemokraate ei huvitanud. Peaasi, et saaks ikka vahele susida oma lollakal moel.

Tallinna Linnatranspordi AS teatas, et ostab 27 miljoni euro eest uusi busse – soetatakse 100 gaasibussi. Esimesed uued keskkonnasõbralikud gaasibussid jõuavad Tallinnasse ja asuvad sõitjaid teenindama 2020 aasta suvel.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn Vile suhu ja teisi segama: värske sots Raimond Kaljulaid on võtnud omaks Antifa võtted

  • Avatar

    Tšapajevi lugudest on teada, kuidas kuulipildur Anka läks valgete poole üle. Pärast esimest ehmatust selgus, et tegemist oli hoopis uue bakterioloogilise relvaga.
    Ma arvan, et Kaljulaidi poiss on Keskerakonna salarelv sotside vastu, et nad enam kunagi ei tõuseks ja võimule ei pääseks.

  • Avatar

    Millal need poliit-sotsid viimati üldse bussiga sõitsid?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused