Eesti Konservatiivne Rahvaerakonna esimeheks valiti tagasi Mart Helme

Varia,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna tänasel kongressil valiti erakonna juhiks tagasi senine esimees Mart Helme.

“Meie erakonna mõte ja visioon on selles, et Eesti oleks siin ka saja või tuhande aasta pärast,” ütles Mart Helme, lisades, et selle põhimõtte pärast on erakond pideva surve ja rünnaku all, nii nagu kõik suveräänsuse pooldajad Euroopas.

Helme sõnul ei alistu Eesti rahvas ilma võitluseta. “Aga IRL seda lahingut ei anna, Reformierakond seda lahingut ei anna, Keskerakond seda lahingut ei anna. Sotsidest ma parem ei räägigi. On üks erakond, kes seisab Eesti rahva eest ja see on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond.

Helme lubas, et erakond alustab jõuliselt kohalike valimiste kampaaniat ja kasvatab pinki, et minna parlamendivalimistele vastu veel suurema jõuna.

Mart Helme valiti erakonna esimeheks viiendat korda järjest.

Käesoleval aastal seisavad ees kohalike omavalitsuste valimised, kus EKRE on välja kuulutanud Tallinna linnapea kandidaadina Martin Helme ja Pärnu linnapea kandidaadina Mart Helme.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused