Kas esisots on radikaliseerunud? Indrek Saar ehmatas saadikuid Riigikogu saalis pürotehnikaga

Eesti, Varia,
- Updated
©Scanpix
Üle noatera parlamenti pääsenud Indrek Saar koos teise tuntud huligaanitseja Indrek Tarandiga, kes Riigikokku ei jõudnudki.

Sotsiaaldemokraatidel on jätkuvalt vanad kaikamehe kombed küljes ja ega neid ümber ei õpeta. Millal rebitakse laval mikrofone esinejatelt ära, millal ähvardatakse riigi kõige tähtsamas saalis kolleege lausa lõhkeainega.

Nimelt läks eilse pensioniarutelu lõpus sotside juht, kunagine kultuuriminister Indrek Saar koalitsioonipoliitikute pingirea ette, haaras ähvardades kätte pürotehnika ning tõmbas selle saadikute nina ees neid tõsiselt ehmatades suure pauguga lahti nõnda, et kuldsed litrid mööda saali laiali lendasid. Videolt on näha, kuidas pauk saalisviibijaid ehmatas, Riigikogu sekretäril hüppasid lausa käed laualt üles.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE fraktsiooni kuuluv Tiit Kala, kes istus esireas, ütles küll enne plahvatust Saarele, et mis sa sellega siin vehid, mine tõmba enda omade ees pauk lahti, aga oli juba hilja. Saadik rääkis hiljem, et ta mõtles korraks, kas kolleegil on adekvaatsusega ikka kõik korras või on tal mingi ohtlik hoog peal ja ta tuleb neutraliseerida.

„Ma palun teinekord enam siin saalis selliseid pürotehnilisi katsetusi mitte teha! Vastaval juhul kutsume julgestuse, kes eemaldab sellise isiku siit saalist,“ kutsus spiiker Henn Põlluaas poliitikuid korrale ja pani Saare saali koristama.

Saar võttis tolmuimeja ja kukkus puhastama, kuid paljudes Riigikogu töötajates tekkis küsimus, kas edaspidi peaks hakkama ka rahvasaadikuid väravas läbi otsima, et mingeid hullemaid ekstsesse ei toimuks, kui mõni nende hulgast ühtäkki radikaliseeruma peaks.

UU

 

Kommentaarid

4 commentsOn Kas esisots on radikaliseerunud? Indrek Saar ehmatas saadikuid Riigikogu saalis pürotehnikaga

 • Avatar

  Kas Saar teeb Tarandile eelproovi, teadmaks, millal on õige aeg unistused teoks teha? Opositsioon on ikka päris hullunud, kui võim käest võeti, president annab veel ordenid rinda sellistele.Millal Aeg tööle hakkab, et hullud kokku korjaks ja puuri paneks? Millal Peterkop Nestori, Ansipi, Meri, Kallase pildid kokku korjab, kes oli või on praegugi päris kommunistid? Või ehk isoleeriks kõik, kes julgesid okupatsiooni ajal põldu harida ja seda ka tarbida? Mis sellel inimesel küll viga on, isegi maaelu jääb juba ette? Häbi talle!

 • Avatar
  Leo Viller

  Ajaloost on teada, et tõeline kommunist on kohakaasluse alusel ka tubli terrorist olnud

 • Avatar
  Margus Peterson

  SUUR LOOJA on ikke armuline küll, et see “kõigest” pürotehnika oli. aga mis siis, kui saarehull (või keegi sotsi-
  litsidest) võtab kätte ja hakkab praktiseerima tarandiintsu “märga unistust”?

 • Avatar

  Kui keskkonnakahjulik tegevus – kas herr Saar arvab, et see mis läheb tolmuimejasse haihtub maamunalt? Mingid reitinufirmad on hakanud sotse jälle promoma, ometi ei saa lihtrahvas neid valida, sest sotsid soovitavad inimestel anda oma raha pankadele protsentigi kasu saamata, sorry sama summa saate 50 aasta pärast tagasi – ainult et siis on see raha kümneid kordi odavam. Miks sotsid tahavad, et pangad jätkavad inimeste röövimist? Kas tõesti on Eiki Nestori isikukultus SDE+s nii suur, et elementaarne arvutusoskus on neil kadunud. Kui ma tahan valida parteid, kes kaitseb inimest, siis miks see ei ole SDE?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused