Koodi oodid ehk sahinaid pilvepiirilt

Varia,
- Updated
276_1

Julian Assange, Wikileaksi asutaja, kes redutab Londonis Ecuadori saatkonnas vältimaks Rootsis poliitiliselt motiveeritud seksisüüdistusi andis intervjuu Iisraeli ajalehele Haaretz, mida levitab ka New York Times. Küsimusele kumba kandidaati ta eelistab USA presidendi ametikohale vastas Assange:„ Ei kumbagi – üks on süüfilis ja teine gonorröa!“

Panama paberitest pole midagi enam kuulda, ehkki on teada, et Eestiga seoseid on seal palju ja väga huvitavaid. Lekitajad Saksamaalt tahavad Eesti paljastuste maaletoojate käest raha, mida meie mehed ei raatsi maksta. Kuigi võiksid…?

Londonis käimasoleva kohtuprotsessil  uuritakse USA investeerimispanga Goldman Sachs poolt Liibüa investeerimisfondi miljardite kaaperdamise juhtumit, hargneb põnev  seos siinsega. Pärast Euroopa Komisjoni endise presidendi, kunagise maoisti, portugaallase Jose Manuel Barroso nimetatud panga väliskonsultandiks asumist on selgunud, et Liibüa diktaatorilt suurte naftarahade varastamisel telliti altkäemaksuks lisaks luksusjahtidele ja peenetele hotellidele ka prostituute Ida-Euroopast. Keegi Odessa modellide smuugeldamisega seotud sutenöör Fima Tsitsenbogel olevat olnud kontaktis mingi Euroopa komisjoni volinikuga, kes vastutas knopkade, toimikute, uksesulgurite ja muu olme eest ning valdas vabalt vene keelt. Tänutäheks ei leitud seitsmenda järgu eurokraadile mingit väärikat ametikohta, vaid saadeti ta ebaõnnestunult püüdma Eesti peaministri tooli ja luhtuma ALDE presidendi kohale. Kolmandat korda ei tohi äparduda ja nii asus meie vapper Irvikiisu püüdma üht üksikut tooli Kadrioru pargi veerel.          

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused