VIDEO: Martin Helme: Arvamusfestivalil Paides on palju meie erakonna toetajaid

Varia,
- Updated

Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni juhi Martin Helme sõnul on erakonnal vaja Arvamusfestivalil vaja osaleda vaatamata sellele, et tegemist on nomeklatuurse üritusega, mis on maksumaksja poolt kinni makstud ja korraldajate poolt nii sätitud, et enamik teemapüstitusi on kas vasakpoolsed või liberaalsed.

“Erakonnal on raske eirata, et festivalilt käib läbi palju inimesi ja palju ka meie toetajaid. Meil on ikkagi võimalik endal teha vestlusi ja debatte neil teemadel, mis meile korda lähevad,” ütles Helme videointervjuus Uutele Uudistele.

Laupäeva õhtul kell 18 seisab Martin Helmel ees vestlusring poliitika radikaliseerumisest. 

“Ma saan aru, et mina olen seal see näidisradikaal, kelle najal esitatakse uusi hüpoteese sellest, kui õudseks poliitika võib minna. Aga ma loodan, et seal läheb tegelikult väga huvitavaks, sest seal on kohal ka politoloogid Anu Toots ja Tõnis Saarts. Vaatame, kuhu debatt välja jõuab,” ütles Helme. 

“Minu väide on selline, et poliitika ei ole radikaliseerunud, vaid senine peavoolupoliitika on ennast ummikusse mänginud. See on normaalne poliitika toimine, et valijad otsivad uusi viise elu korraldamiseks, kui vanad parteid ei paku enam midagi muud peale loosungite.”

 

UUTE UUDISTE OTSEÜLEKANDED ARVAMUSFESTIVALILT

Kell 18 – 19.45
Radikaliseerumine poliitikas. Osaleb Martin Helme.
Kell 20
Erakonna esimeeste debatt. Osaleb Mart Helme.

Portaal Uued Uudised kannab debatte üle reaalajas. Kliki siia: https://www.youtube.com/watch?v=xSxNHSHybsA

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused