Mart Helme: ettevõtjad, katkestage ettevõtlusvaenuliku Äripäeva tellimus!

Varia,
Eesti Aeg – Nädal Riigikogus – #50 – Mart Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme sõnul on tänane Äripäeva valimissoovitust sisaldav juhtkiri niivõrd arulage ja ettevõtjavaenulik, et Helme soovitab kõigil arukatel ettevõtjatel Äripäeva tellimus katkestada.

„Kui ennast ettevõtjate häälekandjaks tituleeriv ajaleht kirjutab, et sotsid ei tea majandusest midagi, eelistavad uue väärtuse loomise asemel olemasoleva ümberjagamist ja piiravad rõõmuga inimeste otsustusvabadust, aga seejärel soovitab ikkagi sotse valida, siis ei jää mul muud üle, kui kutsuda ettevõtlikke inimesi ja äriühinguid üles katkestama Äripäeva tellimus,“ ütles Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kui Äripäev kirjutab, et tegelikult ongi õige see, kui sotsid pigistavad ettevõtjaid aina kerkivate maksude ja pidevalt lisanduvate regulatsioonidega, siis on see oma tellijatele ja reklaamiklientidele näkkusülitamine. Sõnum, et padupunased sotsid on kõigest halvast hoolimata paremad kui otsekohene, parempoolne ja rahvuslik EKRE, on lihtsalt sõge.”

Helme sõnul tooks Äripäeva valimissoovituse järgimine kaasa nii ettevõtluskeskkonna kui ka riigi majanduse vältimatu allakäigu, rääkimata multikulti pealetungist. „Kutsun ettevõtjaid üles mitte leppima kvaliteetajakirjanduse jätkuva mandumisega. Parim viis selleks on näidata libameediale punast kaarti ehk lehe tellimine lõpetada.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused