New York Times toetab kaudselt pedofiilide haigeid fantaasiaid

makeup-by-jack-instagram-640×480

Hiljuti avaldas New York Times (NYT) artikli ja fotoseeria poistele mõeldud meigitarvetest. Ajalehe enda meelest on tegemist vaid artikliga tänapäevastest poistest, kes lasevad valla sügaval nende sisemuses peituva tüdruku. Loomulikult ei tunnista NYT, et selliste artiklitega toetatavad nad üsna otseselt NAMBLA tegevust (Ameerika Ühendriikides tegutsev homoseksuaalsete pedofiilide organisatsioon, mille eesmärk on dekriminaliseerida seksuaalsuhted laste ja noorukitega).

Artikkel seksualiseeritud poistest on loomulikult kogunud juba arvukalt jälgijad sotsiaalmeedias. NYT on isegi nii abivalmis, et lingib omavahel kõigi nende jälgijate sotsiaalmeediakontod, kelle seinal on veel sarnaseid fotosid. Ja kummalisel kombel ei pidanud NYT sugugi vajalikuks uurida välja, kes võiksid need inimesed olla, kes jälgivad sotsiaalmeedias pilte väikestest poistest, kes on meigitud ja poseerivad väljakutsuvalt kaamera ees.

Artiklis kirjutatakse enda õigustuseks, et sedalaadi eelteismeliste seksualiseerimine on muutumas normiks, tegemist olevat tervemõistusliku vastulöögiga kohutavatele soonormidele ja et praegu on toimumas tohutu jõuvahekordade muutus ilutööstuses, sest huvilisi on nüüdseks igasuguses suuruses, vanuses ja ka igasuguse sooga.

Selge on see, et meedia tegeleb propageerimisega ja püüab kõigest väest väita, et kõik see on normaalne, et enese vigastamine on võti oma tegeliku mina leidmiseks. Tegelikult on aga suuresti tegemist meedia mürgise sõjaga maskuliinsuse vastu.

Nüüd on siis jõutud järjekordse jultunud katseni hävitada meie laste süütus. Silmakirjalik peavoolumeedia veab lapsed oma väärastunud ja rikutud fantaasiamaailma, kus puuduvad normid, moraal või kombed. Ja kus noored poisid ja tüdrukud on igaühele krabamiseks saadaval. Sest vasakpoolsete jaoks sobibki kõige paremini pugeda vanemate ja laste vahele. Nad räägivad koolis esimese klassi õpilastele homoseksuaalsusest, Disney Channel näitab multikaid sellest, kuidas poisid võivad olla printsessid ja NYT peab normaalsuseks pilte meigitud väikestest poistest, kasutades miljardeid dollareid riigi ja ettevõtete raha tänapäeva Caligulate meelitamiseks laste juurde. Nende tegevus on salakaval ja nad ei jäta nii kergesti.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Foto: Instagram 

Kommentaarid