President naudib jätkuvalt lahkumishüvitiste tiksumist Euroopast

Varia,
- Updated
Kersti Kaljulaid võib rõõmustada, sest raha aina tiksub.

Kõrgemate riigitegelaste majanduslike huvide deklaratsioonidest ilmneb Kersti Kaljulaidi konkurentsitult kõrgeim sissetulek tänu endiselt tiksuvale lahkumishüvitisele Euroopast.

Värskelt avaldatud andmetest selgub, et president Kersti Kaljulaid teenis 2018. aastal kuus keskmiselt ligi 18 000 eurot, millest märkimisväärse osa moodustab Euroopa Kontrollikojast senini iga kuu makstav lahkumishüvitis. Kokku oli tema aastatulu 215 157 eurot. Seejuures on tal lisaks kuus kinnistut, kuid mitte ühtegi sõidukit.

Kersti Kaljulaidile järgneb aastasissetulekult Riigikogu asespiiker Siim Kallas, kes teenis mullu tulu „kõigest“ 93 699 eurot. Temal on lisaks varana märgitud kolm kinnistut ja liiklusvahend Mercedes-Benz (2014).

Tallinna linnapeal Mihail Kõlvartyil oli mullune aastasissetulek 94 481 eurot, kuid tal on 301 469 euro eest laenukohustusi. Tal on neli kinnistut ja Audi (2017).

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused