Rahvuskonservatiivne kirjamees üritab saada toetust oma raamatute tõlkeprojektile

Varia,
- Updated
Georg Kirsberg

Eestis juba tuntust kogunud rahvuskonservatiivne kirjamees Georg Kirsberg loodab oma ideid nüüd tutvustada ka välismaisele publikule.

Georg on avaldanud ühe laevakaitsjate elust rääkiva tõsieluromaani „Kirjad India Ookeanilt“ ning kaks mahukat populaarteaduslikku poliitikaraamatut „Poliitika Psühholoogilised Alused” ning selle jätku “Poliitilisi Mõtisklusi”. Just kahe viimase väljaandmisest inglise keeles on huvitatud üks Rootsi kirjastus. Projekti teostamiseks on aga vaja rahalisi vahendeid, mida noorel autoril napib. Selles osas loodab Georg annetajatele, kes aitaksid koos sellega kaasa konservatiivsete ideede levikule.

Nagu paljud teisedki autorid on Kirsberg abi saamiseks pöördunud projekti MTÜ Hooandja poole. See on Eesti quikstarter ehk vabatahtlike poolt loodud organisatsioon, mis aitab inimestel oma projektide tarvis raha koguda.

Georg Kirsberg kandideerib kohalikel valimistel Eesti Konservatiivse Rahvaerkonna nimekirjas Tallinnas Kristiine piirkonnas, seega pole talle võõras ka poliitika praktiline pool.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused