Suhtedraama: Kaja Kallas nuttis naistepäeval Jüri Ratase pärast

Eesti, Varia,
- Updated
©Scanpix
Kaja Kallas

End niigi nõrga poliitikuna taas tõestanud Reformierakonna esinaine Kaja Kallas paljastas ajakirjas Anne&Stiil oma järjekordse nõrkusehetke, kui tunnistas, et valitsuse moodustamise ajal nuttis ta Jüri Ratase pärast.

Ta pidas 8. märtsi kõige raskemaks päevaks, mil ta nuttis mitte kurbusest, vaid pettumusest Jüri Ratases.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Mulle näis, et soov igal juhul meile ära teha oli olemas ja see juhtus naistepäeval – siis tuli välja, et nad teevad ise valitsuse,” meenutab Kallas, kuidas läbirääkimised Jüri Ratasega valitsuse moodustamiseks kulmineerusid.

Ta lisas, et on lühikese viha ja solvumisega, valmis inimestele andestama ja neisse taas uskuma. Kummalisel moel solvas ta peaministrit veel pool aastat hiljem. Võib-olla on Kallase jaoks pool aastat solvumiseks lühike periood, kuid liiga pikk, et opositsioonis istuda.

Iseenesestmõistetavalt viis Kaja Kallas teema meeste- ja naistevahelistele vahekordadele, mitte poliitikale kui sellisele, märkides, et rahvusvaheline naistepäev oli päev, mil „mehed naisele koha kätte näitasid“.

Kommentaarid

2 commentsOn Suhtedraama: Kaja Kallas nuttis naistepäeval Jüri Ratase pärast

 • Avatar

  Ja seda ütleb siis too KaKa alles nüüd!

  Selle peale meenub vana anekdoot. Vanamutt karjub “Vägistati, vägistati!”. Miilits tuleb ja küsib “Millal see juhtus?”. Vanamutt vastab “20 aastat tagasi”. “Ja miks sa nüüd alles karjud?” — “Hea meenutada”.

 • Avatar
  Margus Peterson

  ah et kajakõnõ-kaunikõnõ-sulisiimutütrikõnõ nuttis kohe? nojahh, vähe sellest, et lillekesed jäid saamata,
  andis rattajürka talle ka korvi. no on alles sindrinahk! see aab ju hinge täis!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused