Unustage Ken ja Barbie, nüüd hakati tootma sooneutraalseid nukke. Kas järge ootavad veel põnevamad nukusarjad?

Varia,
©Scanpix.
Selline klassikaline nukupaar on varsti juba ajast ja arust.

Maailm on oma hullusega jõudnud jälle sammukes edasi – legendaarne mänguasjatootja Mattel, et toob maale esimese sooneutraalsete nukkude sarja.

Kõiki uue sarja nukke saab vastavalt soovile kohendada kas Barbieks või Keniks. Matteli esindaja sõnul on nukud varustatud mitmesuguste parukate ja rõivavalikutega, nii et lapsed saavad mängu ajal mitte ainult oma loomingulisust suurendada, vaid neile antakse ka võimalus valida vastavalt soovile nuku sugu, vahendab Postimees. Suguorganite vahetusvõimaluse kohta pole artiklis midagi lisatud.
“Kui maailm tähistab jätkuvalt soolise  kaasatuse positiivset mõju, tundsime, et on aeg maale tuua nukusari, mis ei sildista kedagi,” teatas ettevõtte esindaja. 
Tekib küsimus, kas inimese meheks või naiseks nimetamine on tänases maailmas sildistamine (!).
Nüüd on vaid aja küsimus, millal ilmuvad lettidele lastele mängimiseks toredad homoseksuaalide, transvestiitide, zoofiilide, nekrofiilide jt nukusarjad.
UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused