Viimsi konservatiivid lubavad pulmatoetust, 500-eurost sünnipäevatoetust ja poisslaste gümnaasiumi

Varia,
- Updated
EKRE pilakampaania Viimsis
©Erakogu
EKRE pilakampaania Viimsis

Viimsi konservatiivid lubavad ehitada poistele eraldi gümnaasiumi, maksta noorpaaridele 1000 eurot pulmatoetust ja ehitada moodsa mereäärse promenaadi Muuli teest kuni Miiduranna sadamani.

Muuhulgas plaanitakse valituks osutudes ehitada Viimsi koolide ja lasteaedade juurde jalakäijate tunnelid, et lapsed saaksid ohutult ületada sõidutee, rajada Viimsisse kõrgetasemelist haridust andva poisslaste gümnaasiumi ja koostada kaasava eelarve, kus viimsilased saavad igal aastal 50 000 euro osas ise otsustada, kuidas seda kodukoha hüvanguks kasutada.

„Ühtlasi kavatseme kehtestada vanaduspensionäridele 500-eurose sünnipäevatoetuse, soodustada Viimsisse tarkade ja kõrgepalgaliste töökohtade teket ja korraldada Viimsi Kaunite Kunstide Kooli ja valla keskuse ehitamiseks arhitektuurikonkursi. Viimsi peab saama ka valveapteegi, ööpäevaringselt vallas viibiva politseipatrulli ja kiirabipunkti,“ kirjeldab EKRE Viimsi osakonna aseesimees Kristel Menning erakonna plaane.

Samuti plaanivad konservatiivid Viimsit valitsevasse koalitsiooni pääsedes ehitada Muuli teest kuni Miiduranna sadamani moodsa mereäärse promenaadi, maksta Viimsi noorpaaridele 1000 eurot pulmatoetust ja rajada Püünsi randa surfikeskuse.

EKRE nimekirjas kandideerib Viimsi vallavolikokku 30 inimest.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused