Abortidevastane Elu marss seisab kõikide elude eest

Eesti, Video,

30. augustil kell 15 algava rongkäiguga Viru väravate juurest algab Elu Marss, mis jätkub kell 16 kontserdi ja sõnavõttudega Vabaduse väljakul.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohale oodatakse kõiki, kes peavad elu pühaks ja kellele lähevad korda kõik elud, ka sündimata elud, ning kes hoolivad Eesti tulevikust.

8 commentsOn Abortidevastane Elu marss seisab kõikide elude eest

 • Avatar

  Nõukaajal oli väga hea solidaarsusmaks LASTETUSMAKS, mida ei pidanud maksma inimesed, kellel oli tuvastatud meditsiiniline probleem, mehed hakkasid maksma 18 a. ja naised peale 25 kuni lapse saamiseni omal valikul ilmselt eani, mil loodus ütles, et hüva, kui pole tahtnud, siis ei saa enam. Ausalt öeldes, ma seda ülemist piiri ei teagi vist, äkki oli ka pensionini, mis oli naistel tol ajal 55a. Mingit diskrimineerimist keegi seal ei näinud, see oligi solidaarsus. Miks ei võiks sellise süteemiga jätkata? väga õiglane ja solidaarne.

 • Avatar

  Aborti võib teha ainult väärarengu korral, kuidas naistearstid seda ei tea, et loote tangidega puruks rebimine on mõrv

 • Avatar
  RIIGI SUURIM EBAÕIGLUS TOIMUB LAPSI KASVATANUTE KALLAL

  Ain Loide ja Assotsiaal, kahjuks on teil mõlemal absoluutselt õigus! Kuni pensionisüsteem ei arvesta inimese üleskasvatatud ja siin makse maksvate laste arvuga, jätkub uue Eesti Vabariigi ajal REFFIDE-SOTSIDE kehtestatud ebaõiglus, kus minu kasvatatud lapsed peavad ülal ühiskonnale tööjõu tootmisse mitte kuidagi panustanud inimesi, lisaks maksavad mu lapsed kinni maksude kaudu nende ülikalleid hooldekodukulusid. Ja seda lisaks enda vanemate omadele, sest laste olemasolul riik minu kui pensionäri hooldekodukuludest osa ei võta, maksab vaid lastetute kulud…. Seega otsene diskrimineerimine ülalpidamise osas lapsi kasvatanute kahjuks ja üksikute kasuks! Veelgi enam – palju lapsi kasvatanud naised olid sageli mõnda aega sunnitud töötama kas poole kohaga või vähetasustatud tööl ja LISAKS PREMEERIB RIIK NEID SELLE EEST LISAKS TÖÖAASTATE NULLIMISEGA 1:3 näiteks, mittearvestades 2/3 tööaastatest (mis mõjutab pensioni suurust OTSESELT!….Nii et ka läbi pensioniaastate on enamuse rohkem lapsi kasvatanute pensionist osa LIHTSALT ÄRA VÕETUD! Topelt-ebaõiglus! Kus on võrdõigusvoliniku või inimõiguslaste silmad, et seda riigis kehtivat suurimat ebaõiglust ning diskrimineerimist ei märgata ja muuta ei soovita ja selleks ülemakstud isikud isegi oma tööd ei tee?! Loodan, et Nestor koos “süsteemi looja” presidendiga maksavad kuhjaga kinni selle rahvale tehtud ülekohtu

 • Avatar

  Olen juba ammu aru saanud, et õiglase pensionisüsteemi korral oleks pensioni suurus sõltuvuses Eesti Vabariigile makse maksvate laste arvust.

 • Avatar
  satanisgod.org

  Halvad on äärmusfeministid kes tahaksid kõik valged lapsed aborditada, aga halvad on ka 100% abordivastased kes arvavad et abord ei tohiks lubatud olla isegi raskete puuetega ja kes on eugeenika vastu, nagu salajuut varro.

 • Avatar

  Ei Eesti pereseadus ega pensioniseadus ega isegi põhiseadus eelda, et eestlane peaks üldse pere ja lapsed muretsema. Niisuguste seadustega riik sobib pensionita ühiskonnale, kus ini-mene vastutab ise vanaduses oma nooruses tehtud otsuse eest, kas lapsi muretseda või mit-te. Pensionita riigis ei sunnita teiste kasvatatud lapsi pensionimaksjaina rahastama ka võõra lastetu vanuri pensionit oma vanemate pensioni arvelt, nagu tehakse seda praeguse poolsoli-daarse kommunistliku I samba korral. Tagajärjeks ongi pensionimaksjate nappus ja vajadus võõrtööjõu järele, mis vahetab välja rahvusriigi põhirahvuse, eestlased.

  • Avatar

   Olen juba ammu aru saanud, et õiglase pensionisüsteemi korral oleks pensioni suurus sõltuvuses Eesti Vabariigile makse maksvate laste arvust.

 • Avatar

  I sammas on kommunistlik poolsolidaarne, milles solidaarset pensionit saab ka see, kes pole solidaarselt panustanud pensionimaksjate kasvatamisesse. Sellise pensionisüsteemiga OSTAB riik noori peresid lapsi mittemuretsema tükihinnaga 200kEURi iga mittemuretsetud lapse eest. Ostab riik, kuid kinni maksavad suurperelised 3+n, kes teevad perega 3x200k=600kEURi ja suurema panuse lastest ühiste pensionimaksjate kasvatamise solidaarse panuse saamata suuremat pensionit, kui lastetu. Selle tagajärjel peavad inimesed lapsi pensionimaksjaiks kasvatavaid peresid lollideks, sest pensionisüsteem ei näe ette pensionimaksjate kasvatamisesse panustamist. Lastetu pere võidab 600kEURi kolme piisava lapse mittekasvatamisest. Ühelapseline võidab 400kEURi ja kahelapseline 200EURi. Kolmelapseline ei võida midagi.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused