VESTLUSRING: Gräzin ja Madison: Isamaa eurosaadik Riho Terras ajab Eestile kahjulikku poliitikat

Video,
- Updated

Endine Euroopa Parlamendi saadik, õigusteadlane Igor Gräzin ja praegune EL-i saadik Jaak Madison võtavad pihtide vahele Isamaa eurosaadiku Riho Terrase, kes ajab Euroopa Parlamendis mitte rahvuskonservatiivset, vaid Eestile kahjulikku poliitikat, hääletades muu hulgas Ungari vastu.

Samuti peatutakse sellel, mis poliitikat ajavad europarlamendis teised Eestit eurosaadikud ning kui usaldusväärne on Eesti meedia kajastus Euroopa Liidus toimuvast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

9 commentsOn VESTLUSRING: Gräzin ja Madison: Isamaa eurosaadik Riho Terras ajab Eestile kahjulikku poliitikat

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Ei midagi uut siin päikes all-üks mees kes oli mees aga nüüd lobisemishimuline diakon ja teine kes peab ennast suuremaks kui kogu EKRE + valitsus kokku !

 • Avatar

  Huvitav, kuhu need medalid ja ordenid ära mahuvad, mis Terrasele antud on. Ja kas see mees ikka reaalselt on väärinud neid medaleid. Meenub nõukaaeg, kus teatud seltskond sai ordeni ka selle eest, et ta midagi ei teinud. Brüsselis oleks võinud olla Gräzin

 • Avatar

  Kotkaristi I klassi teenetemärk veebruar 2018[19]
  Kotkaristi IV klassi teenetemärk 23. veebruar 2005[20]
  Kaitseministeeriumi I klassi teeneterist 28. november 2018[21]
  Kaitseliidu Valgeristi III klass
  Kaitseministeeriumi II klassi teenetemärk
  Kaitseväe teenetemärk (riigikaitselised teened) 22. veebruar 1999
  Mereväe teenetemärk “Usk ja Tahe” III klass “Raudankur”
  Kaitseliidu teenetemärk
  Kaitseväe peastaabi teeneterist
  Kaitseministeeriumi rahvusvahelistes rahuoperatsioonides osalenute medal
  Kaitseliidu teenetemedali III klass
  Mälestusmedal “10 aastat taastatud Kaitseväge”
  Võidutule kandja medal
  Teabeameti teenetemedali II klass
  Balti Kaitsekolledži teenetemärk (kuldne)
  Kaitseliidu Kooli eriteeneterist
  Eesti Reservohvitseride Kogu hõberist 12. juuni 2001[22]

  Välismaised teenetemärgid
  Norra Kuningliku Teeneteordeni suurrist 10. september 2015 (Norra)[23]
  Soome Lõvi Rüütelkonna suurrist 13. mai 2014 (Soome)[24]
  Poola Vabariigi Teeneteordeni komandöririst 18. märts 2014 (Poola)[25]
  Auleegioni ordeni ohvitser 4. september 2013 (Prantsusmaa)[26]
  Saksamaa Liitvabariigi Teeneteordeni Suur teeneterist tähega 9. juuli 2013 (Saksamaa)[27]
  Viestursi I klassi orden 5. juuni 2012 (Läti)[28]
  Bundeswehri Kuldne Aurist 20. aprill 2011 (Saksamaa)[29]
  NATO Medal NATO Treeningmissiooni eest Iraagis
  Soome Reservväelaste Liidu teenetemedal
  OSMTH Grand Priory of Scandinavia Pro Merito medal

  Need on meie vapra kindrali rinda ehtivad medalid, märgid, ordenid jms stuff.
  Julgen arvata, et ka peale minu on kodanikke, kes sooviksid teada, milliste konkreetsete teenete eest on loetlet autasud jms vaprale sõjamehele antud. Mitte niisama “teenete eest”, aga kus ta kuulide all roomas, sõda pidas jms.

 • Avatar

  Ungari tahab Hiina abiga ehitada Budapesti ja Belgradi vahele kiirraudtee. Sellepärast ta ongi paha, et pahade (Hiina) abiga rajab raudteeühenduse pahadega (Serbia). Selline isetegevus ei meeldi ei EL ega ka USA juhtkonnale. Aga meie totud Terras ja Rõivas ei saa ju aru, mis nende ümber toimub ja allkirjastavad igasugu lollusi, et pildile saada.

 • Avatar

  Värskelt pühamehelt sooviks teada- kui sa oled diakon, siis ole diakon ja teeni alandlikult kirikut, et madalamalt pulgalt kunagi jõuda ka preestri staatuseni. Kui sa siiski diakoniks ei sobinud või ei leidnud kirikus oodatud väljundit, siis deklareeri seda ka avalikult. Ei saa olla Pühamees ja politruk ühel ajal, mees peab tegema valiku.
  Madisonile muidugi plusspunktid, et tegi saate nagu kähkuka, kus Igor ei jõudnudki seekord Kerstikese kiitmiseni.

 • Avatar
  Sallivad vihkajad

  Terras pole mees,….kui, siis feministlik pugejalik argpüks. Lisaks veel reetur ja karjerist.

 • Avatar

  No mida hullu! Miks ma pean otsima veebist normaalseid eestikeelseid poliitikasaateid ja väitlusi kui tikutulega, samas kui sajad miljonid eurod maksumaksja raha läheb ERR-ile. Enne oli see üks saade Tallinna TV-s ja nüüd siis siin Uutes Uudistes. Kohe mõte hakkab tööle ja mõistus suriseb heaolust. Aga iga kuradima ERR-i poliitika või uudistesaade tekitab viha ja depressiooni. Mis neil inimestel viga on? Kas nad tahavad absoluutset võimu ja ülejäänud rahvast orjastaatuses. Mis on Trallade, Paetide, Kallaste, Ligide, Kuuskede ja Kannelde eesmärk? Ma saan aru, et paarkümmend aastat on suudetud rahvast petta ja oma rikkust kasvatada. Aga see ju enam ei tööta, tõde on tulnud avalikuks. Mida nad enam teesklevad? Miks Vilja Kiisler teeskleb, et asi ob vaid poliitikas, kui Neivelt ütleb talle järjekordselt, et teine pensionisammas on rahva röövimine ja faktid ning numbrid näitavad seda absoluutselt. Kas Vilja on idioot, et arvab, et kogu rahvas on idioodid? Mis loeb enam mingi Vene okupatsioon, kui meie oma inimesed on okupeerinud meie õiguse avldada vaba arvamust. Kui meie oma inimesed tulevad suurte masinatega ja hävitavad kõik hea, mis viimaste aastakümnetega on metsas kasvanud. Nad hävitavad rohkem kui ükski okupatsioon ja sõda on kunagi suutnud. Meie omad kaasmaalased. Ma kahtlen, kas Eesti riik ja eestlus sellele vastu peavad, sest sõdime me üksteise vastu ja hävitame me üksteist iga pisikese särava plastikhelme nimel. Hävitame kõik, millel on tegelik väärtus. Ma tõsiselt tunnen seda saadet vaadates, et issand ometi raasuke vabadust siin neetud riigis. Meie oma iseseivas ja vabas Eesti Vabariigis…

 • Avatar
  lev mõškin

  2 väganormaalset härrat ! Jõudu teile !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused