KÜLAST KÜLLA #8 Tiit Kala – põline metsamees, kes esindab Lõuna-Eestit parlamendis

Külast külla, Saated, Video,
- Updated

Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda kuuluv Riigikogu liige Tiit Kala on pärit Lõuna-Eestist ning võtab meid vastu Räpina kandis. Kuna ta on kirglik jahi- ja metsamees, näitab ta kõigepealt oma sektsiooni jahimaja, mille kõrvale istutatud külade tammik.

Kohalikus vallavolikogus volikogu esimehe ametit pidanud mees ajab sealkandis ka kõvasti Eesti asja. Nimelt lasti Räpinas teha korda Vabadussõja ausamba ümbritsev plats, kus rahvuskonservatiivide käsi oli kõvasti mängus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tiit Kala räägib, et oli peale kooli lõpetamist metsnik ning tööotsingud viisid ta Lõuna-Eestisse, Ruusale. Tingimuseks oli, et elukoht asuks looduse rüpes ja oleks üksik talumaja. Hiljem tõusis ta metsnikust metsaülemaks ning enne poliitikasse tulemist jõudis ta alustada eraettevõtlusega.

Vaata lähemalt videost!

 

Kommentaarid

One commentOn KÜLAST KÜLLA #8 Tiit Kala – põline metsamees, kes esindab Lõuna-Eestit parlamendis

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused