Martin Helme Nädala Tulipunktis: Danske rahapesu niidid viivad poliitikuteni

Eesti, Video,
- Updated

Selle nädala kuumad teemad poliitikamaailmas võtavad kokku Martin Helme ja Urmas Espenberg. Juttu tuleb Danske afäärist, mis aina kindlamalt näitab, et asi toimus poliitikute teadmisel või koguni osavõtul.

Meedias on avaldatud kahtlust, et Andres Anvelti lahkumine poliitikast polnud suvaline juhus, kuid uurimisorganite töö edeneb väga visalt. Veel tuleb juttu sellest, miks on erakondade liikmeskondades nii suur arv kurikaelu ja kuidas seda probleemi lahendada, samuti EKRE ettepanekust Vabariigi valitsusele võtta tagasi oma allkiri ebaõiglaselt Eesti-Vene piirilepingult ning president Trumpi ja USA kongressi demokraatidest enamuse aina kestvast vastasseisust piiritara ümber.

Nädala Tulipunkt on poliitikasaade, mis toob teieni nädala kuumad sündmused nii meilt kui mujalt. Saatejuht Urmas Espenberg

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused