Logistikaekspert: Rail Baltic on kommionude projekt

Mis toimub?,
- Updated

Logistikaekspert Illimar Paul ütles Rail Balticu vastasel miitingul esinedes, et valitsus käitub kui kommionu, kelle eest teda lapsepõlves hoiatati.

“Olen suurema osa oma sissetulekust teeninud ja teenin senini olemasoleva raudtee abil. Selsamal raudteel jõudsid Eestisse USA ja Prantsuse sõjaväe rasketehnika. Meil on toimiv raudtee olemas! Ometigi tüürib valitsus olemasolevat raudteed praegu pankrotti, et see pankrotihaldurile hõbekandikul sentide eest üle anda,” kritiseeris Paul.

Tema hinnangul ei ole loota, et valmimise ajaks juba lootusetult vananenud tehnoloogiaga raudtee teeks Eestis kedagi jõukamaks või tooks Eesti töösturitele õnne õuele. “See jutt, mida valitsus meile räägib, on omane kommionudele, kelle eest mind lapsepõlves hoiatati,” nentis logistikaekspert.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused