Peatage Rail Baltic: 19. juuni kell 12 Riigikogu ees – viimane võimalus protestimaks kahtlase ja kahjumliku lepingu vastu!

Mis toimub?,
- Updated

19. juunil kell algusega kell 12 toimub Riigikogu ees meeleavaldus, koputamaks veel viimast korda riigikogulaste südametunnistusele, et Rail Balticu projekti praegusel kujul vastuvõtmine on Eestile äärmiselt hukatuslik.

19. juunil on Riigikogus erakorralisel istungil 15. päevakorrapunktina  teisel ja viimasel lugemisel Rail Balticu ratifitseerimise leping. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon ja Riigikogu majanduskomisjon tegid sinna mitu olulist täiendusettepanekut, kuid on väga kahtlane, et need läbi lähevad. On selge, et kui asi jõuga läbi surutakse, siis sellega juhtum kaugeltki ei lõpe ning asi võib viia nii kohtuasjade kui ka kabinetivahetuseni. Nigeeria kirja taolised projektid tänapäeva Euroopasse ei kõlba.

UU

Kommentaarid

One commentOn Peatage Rail Baltic: 19. juuni kell 12 Riigikogu ees – viimane võimalus protestimaks kahtlase ja kahjumliku lepingu vastu!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused