Varro Vooglaid: Kogu riik peab peab püüdlema vooruslikkuse poole!

Mis toimub?,

5. novembril 2016 toimus Tallinnas Rahvusraamatukogu suures saalis konverents “Millist Eestit me tahame?”, mis oli pühendatud portaali Objektiiv esimese aastapäeva tähistamiseks. Sel puhul küsisime ka asjaosalistelt endilt kommentaare.

Objektiivi tegevtoimetaja Varro Vooglaid leiab, et mitte üksnes üksikindiviid ei pea püüdlema vooruslikkuse poole, vaid kogu ühiskond, kogu riik. Samuti toob ta välja, et üks osa võitlusest ühiskonnas käib selle üle, mida/keda määratletakse inimesena.

Konverentsil “Millist Eestit me tahame?” võtsid sõna Varro Vooglaid, Veiko Vihuri, Roland Tõnisson, Anu Kõlar, Andro Roos, Leo Kunnas ja veel teised. Lisaks esitleti videointervjuusid mitmete ühiskonna- ja kultuuritegelastega. Teemad käsitlesid mitmeid Eesti ühiskonnaelu tahkusid nagu majandus, julgeolek, kultuur, jne.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused