Video: 7. november – Taavi Rõivase umbusaldamine Toompeal

Mis toimub?,
- Updated

7. novembril, ehk päev enne USA presidendivalimisi ning omaaegse Oktoobrirevolutsiooni aastapäeval toimub Riigikogus sees ja selle ees Taavi Rõivase umbusaldamine.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samal ajal kui Riigikogu opositsioon (Keskerakond, Vabaerakond ja Konservatiivne Rahvaerakond) annab üle umbusaldusavalduse Riigikogu juhatusele, on oodatud kõik kellel vähegi võimalik ja mõõt täis Toompeale, et avaldada toestust umbusaldusavaldusele ning väljendada oma pahameelt Taavi Rõivase saamatu valitsuse üle. Pikett Riigikogu ees algab kell 15:00.

Taavi Rõivasele tehtavate etteheidete hulk on ajaga aina kasvanud ja opositsioon plaanib kõik need ka umbusaldusavalduses välja tuua. Umbusaldusavalduse tekst on suures osas juba kokku lepitud kuid pole veel avalikustatud. Opositsioonipoliitikud on välja toonud, et peaminister on näidanud üles suutmatust juhtida valitsuse tööd rahuldaval viisil ning valitsus pole peaministri juhtimisel suutnud vastu võtta haldusterritoriaalse reformi läbiviimiseks vajalikke õigusakte. Rõivas ei kavatse tagasi kutsuda riigikogu liikmeid ettevõtete nõukogudest. Ka parvlaevade teema lahendati valitsusele omasel viisil, mida me praegu toimumas näeme – uusi laevu lihtsalt pole. Muude pattude registri üleslugemine läheks siinkohal liiga pikaks, aga nendest torkavad silma väär immigratsioonipoliitika, väljarände peatamise suutmatus, maaelu allakäik, seisak majanduses ja riigi võõrandumine rahvast.

Kaadrid videost

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused