VIDEO: Piketeerijad tervitasid Angela Merkelit massiimmigratsiooni vastaste sõnumite ja vilekooriga

Video,
- Updated

Peaminister Taavi Rõivasega kohtuma tulnud Saksamaa liidukantsler Angela Merkelit ootas täna pärastlõunal Toompeal ees konservatiivide immigratsioonivastane pikett.

Toompeale rüütelkonna hoone ette Kiriku platsile oli kogunenud umbes poolsada meeleavaldajat, kes kandsid loosungeid nagu “Massiimmigratsiooni ja islamiseerimise vastu!”, “Merkel, ära toeta terrorismi!”, “Angela, Stop Mass Immigration”, “Terror in Germany, Save Estonia”. 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui Merkel kell 15.40 paiku Toompeale jõudis, saatis korteeži piketeerijate vilekoor. 

Piketi eestvedaja, Konservatiivse Rahvaerakonna Lääne-Virumaa ringkonna esimees Anti Poolamets ütles, et eesmärk on saata nii kantslerile kui ka maailmale signaal, et enamik eestlasi ei kiida praegust Euroopa avatud uste immigratsioonipoliitikat heaks.

„Angela Merkeli avatud uste poliitika vastu kujutab otsest ohtu Euroopa, sealhulgas Eesti julgeolekule. „Ka Tallinna lennujaamale tehti hiljuti terroristlik ähvardus ja me ei taha, et terrorism mistahes kujul või asjaoludel siia leviks,» ütles Poolamets.

Poolametsa sõnul lõhub Merkeli poliitika ka Euroopa Liitu, sest Brexiti üks tõukejõud oli immigratsioonihirm.

„Praegune Euroopa Liidu immigratsioonipoliitika kahjustab ka Süüria julgeolekut, sest miljon parimas ajateenistuse eas meest lubatakse Saksamaale ja neile antakse munitsipaalkorter. Kui need mehed läheksid sõjaväkke, likvideeriksid nad ISIS-ee kiiresti. Merkeli poliitika on vesi ISIS-e veskile,“ ütles Poolamets.

VAATA FOTOGALERIID!

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused