Varro Vooglaid: Riigikogus domineerib amoraalsus ja kultuuritus

Varro Vooglaid

Palusime Sihtasutise Perekonna ja Traditsiooni kaitseks esimehelt Varro Vooglaidilt kommentaari Riigikogus aset leidnud vangerdusele, millega lükati Kooseluseaduse tühistamise hääletus edasi valimisjärgsesse aega.

“Ma arvan, et kõik inimesed, kes on kooseluseaduse menetlusega seonduvat jälginud, on juba harjunud, et näeme pidevalt pettusi, valetamist, skeemitamist ja muud sellist, mis annab tunnistust riigimehelikkuse ja väärikuse defitsiidist,” kommenteeris juhtunut Vooglaid ning kinnitas arvamust, mille kohaselt leiutati JOKK võimalus seaduse rikkumiseks just selleks, et enne valimisi ei julgeta oma põhimõtteid hääletusel näidata. Samuti tõdes Varro Vooglaid, et kogu Eesti ühiskond liigub üha sügavamale ideoloogilisse diktatuuri.

Keskerakond kasutas riigikogu töökorraldust ära selleks, et mitte lasta neljapäeval Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni algatatud kooseluseaduse tühistamise eelnõu riigikogu suurde saali veel enne kohalikke valimisi. Keskerakonna liikmed, sotsiaaldemokraadid ja Vabaerakonna liikmed venitasid olulise riikliku tähtsusega küsimuse arutelu kuni istungiks ettenähtud aja lõpuni.

 

Kommentaarid