VIDEO: Anti Poolamets: “Meie prioriteet on Eesti inimene, Eesti töötaja”

Eesti, Video,
- Updated

Riigikogu liige Anti Poolamets (EKRE) ütles riigikogu kevadistungijärku kokku võttes, et on olnud tormine kevad, kus EKRE on näidanud end tõeliselt rahvusriiki kaitsva erakonnana erinevaid otsuseid vastu võttes.

Rääkides opositsioonist, kes pidevalt kritiseerib rahvuskonservatiive, et neil ei ole valitsemiskogemust, võrdles Poolamets oravaid kommunistliku parteiga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kompartei ütles ka vabariigi alguses, et neil on valitsemiskogemus, nemad teavad, kuidas riiki valitseda, uued ei tea midagi. Meie oleme vastupidist tõestanud, eriti kriisi ajal tegime julgeid ja õigeid otsuseid,“ rääkis Poolamets.

Rääkides majandusest ütles Poolamets, et üle aastate juleti lõpuks teha maksualandusi, mida iga inimene tunneb omal nahal positiivselt.

“See on reform, kui me viime hinnad ala ja sellega elavdame majandust, Reformierakond ei teinud ühtegi reformi, ainult peenhäälestas,” lisas Poolamets. “Meie prioriteet on Eesti inimene, Eesti töötaja”.

UU

One commentOn VIDEO: Anti Poolamets: “Meie prioriteet on Eesti inimene, Eesti töötaja”

 • Avatar

  “Meie prioriteet on Eesti inimene, Eesti töötaja”
  Hakake siis peale ometi!
  Eestis on 200 000 ebaseaduslikult orjastatud inimest, kelle elu seisnebki kohtutäituritele maksmiseks orjamises.
  Nad on maksnud päris võlad juba 3x tagasi, kuid on ikka ja surmani orjad! Vähe sellest- paljud neist pole mitte kunagi võlgu olnudki, kuid Eesti vabariigi nimel on neile kohtus tagaselja mingid võlad külge õmmeldud.
  Riigis on tegelikult 200 000 orja ja nemad soiuvad mõnesajast ukrainlasest teadvusekaotuseni!?
  Kui tegeliku orjusega tegelema ei hakata- siis on kõik see jutt mingist Eesti töötaja prioriteedist puhas populism!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused